top of page

Fees
One to one tuition
£30 per hours. If it is a one to one tuition in your own environment, depending on the location, I will add transportations fees.
Group lessons
A single group lesson is £65 for 2 hours, material included. You buy a bunch of three lessons £195
There is a possibility to pick and choose your lesson depending on your skills and interests
Mending your curtains or blind
bottom of page